english
Sanep social
Sanep market
Sanep public
Objednávka prieskumu
Vážení návštevníci systému SANEP,

radi by sme vás zoznámili s motivačnou časťou projektu. Vzhľadom na to, že si veľmi vážime našich účastníkov v jedinečnom hlasovacom systéme SANEP, umožňujeme našim najaktívnejším užívateľom vyhrať každý mesiac zaujímavé ceny. Popri možnosti vyjadriť svoj názor na dané celospoločenské či špecifické témy má tak každý užívateľ tiež možnosť získať ocenenie v podobe niektorej z ponúkaných cien.

Každý zaregistrovaný účastník projektu SANEP má možnosť získať odmenu v závislosti od jeho aktívneho prístupu. Za hlasovanie v prieskumoch a anketách získava každý účastník body.

KRITÉRIÁ ZÍSKANIA BODOV:
1. rýchlosť vyplnenia prieskumov a ankiet od termínu zverejnenia v systéme SANEP
2. celkový počet vyplnených prieskumov a ankiet za jeden kalendárny mesiac

MOŽNOSTI ZÍSKANIA BODOV:
1. vyplnenie prieskumov SANEP Social a SANEP Market
2. vyplnenie ankiet SANEP Public
3. získavanie nových účastníkov do systému SANEP

Celkový súčet bodov na konci kalendárneho mesiaca rozhoduje o poradí účastníkov a o tom, či vyhrali niektorú z vyhlásených cien. Výpočet bodov je daný presným matematickým algoritmom, ktorý je súčasťou celého systému SANEP. Ceny sú rozosielané iba na území Slovenskej republiky.

Takisto je možné vytvárať vlastnú hlasovaciu komunitu v rámci programu „Rekruitment“a za každého novo získaného užívateľa získať ďalšie cenné body, ktoré vás môžu priblížiť k niektorej z každomesačných odmien.

Absolútne výnimočný výskumný systém SANEP ponúka svojim užívateľom nielen zábavu, ale najmä možnosť dať váhu svojmu názoru a byť neoddeliteľnou súčasťou celospoločenského diania v Slovenskej republike.

Prajeme vám veľa úspechu pri účasti v projekte SANEP. Váš hlas si vážime!


ZAREGISTRUJTE SA IHNEĎ
Prihlásenie
Užívateľské meno:
Heslo:
 
Zapamätať- Zabudnuté heslo
Práve prebieha
Objednávka prieskumu
Stačí vyplniť nasledujúci formulár a o zvyšok sa postaráme my. Dodáme vám presné výsledky verejnej mienky vrátane grafického znázornenia.
Vaša téma:
Váš e-mail:
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho použitia a sprístupňovania textových či obrazových materiálov bez písomného súhlasu je zakázané.
© 2011 Sanep.sk, SANEP Slovakia s. r. o. – Všetky práva vyhradené.